Радник президента України Юрій Бірюков назвав тваринам скандального блогера Лізу Богуцький.

"Дружочки! А ось ця тварина - це хто? А то я якось пропустив", - написав Бірюков в Facebook, опублікувавши сторінку Богуцької, яка відома своїми проросійськими заявами. Сама блогерша відреагувала на зауваження Бірюкова та змінила аватарку станиці. Тепер там красується пантера. "Ну, щоб він розумів, що я за тварина", - зазначила Богуцька.

Користувачі мережі відразу ж підхопили обговорення в соціальній мережі. Причому однозначної оцінки блогерша не було. Писали як прихильники Богуцької, так і противники.

"Їздила по окупували Сімферополю у вишиванці і на машинці з наклейкою вишивки. У той час як татар знаходили мертвими", - написала Tatiana Oleg Virchenko.

Хтось зазначив, що в Криму Богуцька у себе на батьківщині.

Популярні новини зараз
Оцінки у школах просять скасувати: які предмети викликали суперечки Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що новітня ракета, випробування якої відбулося на полігоні в Одеській області, має потужні характеристики.