З самого дитинства в нас формується розуміння любові, відносин, дружби. Наші батьки закладають насіння, коли ми ще зовсім маленькі і в подальшому формуванні свого майбутнього в більш дорослому віці ми відтворюємо механізм, який закладений раніше.

Якщо запитати у людей, що вони мають на увазі під поняттям хороших і якісних відносин, у відповідь можна почути різне. Одні кажуть, що хочуть любити і бути коханими, інші - мати комфорт, достаток, коли третім хочеться проводити час цікаво і мати регулярний і хороший секс.

Жінка в процесі формування свого щастя дуже часто страждає. Слабка стать більше приділяє увагу думкам і діям в гонитві за гарними відносинами, ніж чоловіки.

На думку фахівців, індикатор щасливих і якісних відносин є задоволення. Якщо ж його немає, то один в парі починає страждати, як правило в жертвою часто стає жінка. У багатьох людей любов з самого дитинства пов'язана з різного роду стражданнями. Іншими словами - як ставляться до вас батьки, так ви будете себе вести, подорослішавши. Практично кожна сім'я стикається з певними проблемами у відносинах, які супроводжуються стражданнями, розлукою, але буває і коли сімейна пара страждає люблячи.

Популярні новини зараз

Розстріл військових у Дніпрі: 22-річна Жанна Шарова прийшла до тями, а Артемію Рябчуку загрожує довічне ув'язнення

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

У дівчинки може погано складатися в майбутньому відносини, коли батько поганий. Байдужість, неуважність, жорстокість, погане ставлення до мами несе за собою погані наслідки для дітей. В майбутньому, дівчинка маючи в уявленні форму відносин батьків вибирає собі такого партнера, як її батько.

Модель поведінки батьків впливає на відносини дітей в майбутньому.

Дуже важливо усвідомити цей зв'язок, як можна раніше, щоб потім не страждати і не повторювати помилок своїх батьків. Фахівці дали кілька порад, щоб зрозуміти від чого потрібно відштовхуватися, коли ви намагаєтеся формувати свої відносини.

1. Слухайте своє внутрішнє відчуття. Коли дівчина зустрічає молодого хлопця і визначає його в категорію чоловіки усього життя, але відчуває тривогу перебуваючи поруч з ним - симптоми того, що дівчина опинилася в пастці. Сигналами слід довіряти.

2. Задайте собі питання: як сильно він вам подобається? Сама людина, а не окрилені почуття, які ви відчуваєте до нього. Порівняйте з іншим чоловіком і що можуть дати вам ці відносини. Відповіді на запитання не повинні відштовхуватися від почуттів.

3. Які у вас з'являється відчуття, коли ви думаєте про розлуку? Чи можете ви його кинути? Потрібно зрозуміти наскільки сильна ваша залежність від стосунків з ним.

Якщо частина відповідей мають позитивний характер, то краще звернутися до фахівця. Так як маніакальне і страдницьке формування відносин тягне за собою нещастя.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, якщо пов'язувати споживання спиртного з якістю відносин, то більш щасливими і задоволеними своєю половиною виявилися ті пари, де партнери випивають разом. Також близько 20% чоловіків і 6% жінок мали серйозні залежності від спиртного.