Чи знаєте ви, що звичайні жебраки іноді живуть крутіше деяких депутатів? Якщо не вірите, то популярне відео на YouTube вам це доведе.

На роботу – з простягнутою рукою: для деяких людей, які просять на вулицях гроші на операції собі або своїм родичам, жебрацтво – це професія. Кримінальні експерти розповідають: мережа уявних жебраків – добре організований бізнес.

Вокзали, церкви, площі – жебраки там, де постійно ходить багато людей. На ліки, милиці, коляску або операцію жебраки роками збирають гроші. Час від часу вони змінюють місце збору – і знову просять.

Популярні новини зараз
Дочка "заслуженого Д'Артаньяна" Михайла Боярського поплакалася, що їй нема куди поїхати відпочити: "Чому не можна просто жити?" Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС
Показати ще

За більшістю жебраків стоять злочинні угруповання, які розставляють по місцях жебраків і контролюють їх прибуток, каже начальник ГУБОЗ України у відставці та експерт програми "Історія одного злочину" на телеканалі "Україна" Валерій Курей.

Є серед жебраків і справжні актори, розповідає колишній міліціянт. На роботу таких вербувальники відбирають, як для вистави – навіть одягнути можуть.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на вулицях Харкова місцеві жителі розсекретили нову схему жебрацтва. Так, молоді дівчата косять під бідних бабусь.

"Вони показово цілують землю, хрестяться і навіть погрожують бідою, якщо не допоможеш. Саме так вирішили підзаробити аж ніяк не пенсіонери, а молоді харків'янки", - йдеться в сюжеті одного з українських телеканалів.

На вулиці жебраки сидять на колінах, зігнувшись до землі. Однак така поза не від хвороби і тим більше не від бідності, а для того, щоб приховати обличчя.

Літнім людям українці відмовляють рідко, адже всі знають і розуміють, на яку пенсію їм доводиться виживати. Тому аферисти не нехтують підзаробити на "щедрих" почуттях перехожих.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в об'єктив камери відеоспостереження потрапила цікава сценка, що розігралася в одному з підземних переходів російського Краснодара. Любителі попросити милостиню, до яких звикли практично в будь-якій країні, вирішили трохи розвіятися, поки людський потік трохи вщух. І правда, спробуй цілий день на милицях простій, у будь-якої нормальної людини все тіло заниє. Ось і наші герої вирішили розім'ятися, граючись м'ячем. Спочатку навіть з милицями вийшли, але гра якось туго йшла і "реквізит" пішов в сторону, до стінки.