Хто заробляє за кордоном найбільше: перелік професій

поділитись
Рівень заробітку за кордоном безпосередньо залежить від освіти

Найбільший попит у роботодавців за кордоном - на молодих українців з дипломом вузу.

Як розповіла одному з українських видань HR-експерт Тетяна Пашкина, українцям починають пропонувати роботу за кордоном ще в процесі здобуття вищої освіти.

"Буквально отримавши диплом магістра вони їдуть в ту ж Польщу, де їм дають право вчитися мало не безкоштовно, а заодно працювати. Причому зазвичай кличуть їх на спеціальності, які потрібні країні, але не користуються попитом у тих же поляків.

Також попитом в Європі користуються українські хірурги, особливо пластичні, дерматологи, фахівці з логістики, фінансисти-аналітики. "В Катар навіть потрібен фітнес-тренер з вищою освітою, вже не знаю навіщо. Педагог-вихователь в Туреччину, в Москву - інженер електромереж для метро, лікарі в Німеччину", - стверджує Пашкіна.

Які вакансії є в Польщі в 2018 році - відео:

 

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у Польщі продукти харчування становлять невелику частину витрат середньостатистичної сім'ї. Ціни на більшість товарів продовольчої категорії тут можна порівняти з українськими. Відмінності, як правило, будуть перебувати у відсотках. Але заробітки у поляків, безумовно, значно вище, ніж у їхніх східних сусідів.

Менталітет торговців продовольством також відрізняється. В Україні в роздробі зазвичай підвищують ціну на продовольчі товари перед святами, у Польщі її, навпаки, знижують.

 

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
україна, робота, фахівець
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
Виборчий процес охопить Україну вже у наступному році
0
0
02:29 17.08.2018
Деякі банкіри неофіційно визнавали спекулятивне притримання експортерами валютної виручки
0
0
23:47 16.08.2018
Головним судном серії є USNS "Spearhead", який був введений до складу американського флоту в кінці 2012 року
0
0
23:33 16.08.2018
Мережа в гніві за фото нахабного армійського саботажу на п'ятому році війни
0
0
23:26 16.08.2018