Начальник управління морально-психологічного забезпечення Міноборони генерал-майор Олег Гуньковський заявив, що повідомлення військової прокуратури про 2-3 випадки суїцидів серед військових в тиждень є неправдивими.

Про це він сказав на прес-конференції, присвяченій питанням психологічної реабілітації військових.

"Ці заяви високопосадовців, які не працюють безпосередньо з особовим складом, це піар і маніпуляція", - сказав генерал-майор.

Він також розповів, що кількість самогубств в армії на такому ж рівні як і минулого року, і немає тенденції до зростання.

"Звідки взяті цифри від військового прокурора я не знаю, може це вигадки. Я не можу назвати цифру, бо це інформація, яка належить до таємної", — наголосив Гуньковський.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Щодо стосується інших випадків та злочинів серед військових, то у Міноборони заявили про суттєве зменшення тенденції до таких випадків.

"Станом на лютий 2018 року, порівняно з минулим 2017 роком, кількість злочинів і подій зменшилась на 41 %. Удвічі менше злочинів, пов'язаних із ухиленням від служби, на майже 30% менше випадків, пов'язаних з використанням зброї, на 16% менше випадків із вживанням наркотичних засобів", - додав Гуньковський.

Причиною небойових втрат у ЗСУ є брак військових психологів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що сотні путінських вояк викинули на Донбас.