Студенти Кіровського транспортного технікуму Луганської області стали героями публікації у спільноті "Рагу.лі" в соціальный мережі Fаcebook.

Приводом для цього послужила фотографія, зроблена під час конкурсно-розважального заходу. На знімку студенти-першокурсники цілують колінвал, тримаючи в руках пластикові стаканчики з рідиною блакитного кольору.

"Запивали, наскільки я бачу, скломиєм", - підписав публікацію автор.

Фотографія викликала жваве обговорення серед користувачів, які взялися мірятися почуттям гумору.

Популярні новини зараз
У це неможливо повірити: вчені розшифрували останнє пророцтво Ванги на 2026 рік Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку Батьки не хочуть здавати гроші, діти - плачуть: українка підняла важливу тему подарунків у школах та дитсадках ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Показати ще

У коментарях один із дописувачів опублікував уривок з прес-релізу заходу. Виявляється, таким чином студентів посвячували в автомобілісти. "Хлопці дали клятву і на підтвердження сказаних слів "цьомнули" "священний колінвал", а також випили незвичайний, символічний коктейль - "тосол", - йдеться в коментарі.

Такі заходи у коледжі проводять, аби "залучити дітей до професій автомеханіків, диспетчерів по випуску автомобілів і автобусів на лінію" і дати їм зрозуміти, що вони не дарма вибрали таку професію.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережі висміяли тяжкопоранених бойовиків.