За чотири роки при владі режим Порошенко практично знищив українську промисловість. Про це на мітингу на захист хімічної промисловості біля стін Кабінету міністрів заявив голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті партії.

«Сьогодні промисловість практично знищено. Знищена вугільна промисловість. Тепер знищують хімічну. Людей залишають без роботи. Десятки, сотні тисяч людей! Вони забирають у нас все — теперішнє, майбутнє. Віднімають життя. Нас перетворили на жебраків», — сказав він.

Кива також підкреслив, що внутрішній ворог набагато небезпечніший, аніж зовнішній агресор.

«Коли у 2014 році я пішов на фронт, я знав, що ворог на сході. Ворог на сході залишився. Але зараз ще більш небезпечний ворог — тут, у Києві. Він відбирає у нас право на працю, право на життя. Якщо з Путіним все зрозуміло — він захопив частину нашої території, то Порошенко захопив решту країни і знищує нас», — зазначив лідер Соцпартії.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося
Показати ще

Ілля Кива закликав працівників промисловості об'єднуватися в боротьбі за свої права.

«На таких, як ви, тримається країна. Вони намагаються нас роз'єднати. Вони нас бояться! Тому ховаються за цими стінами. Наша сила — в нашій єдності!», — сказав політик.

Однією з інституцій, здатних захистити права трудящих, Кива вважає потужний незалежний профспілковий рух.

«Ми створюємо незалежну профспілку. Це буде профспілка людей праці, працівників промислових підприємств. Закликаю всіх трудящих вступити в неї — об'єднавшись, ми зметемо цю злодійкувату владу і відновимо наше право на працю», — заявив він.

Мітинг під стінами Кабінету міністрів організований працівниками хімічної промисловості за підтримки Соцпартії на знак протесту проти встановлення урядом непомірної ціни на газ для підприємств хімічної промисловості. Це вже призвело до зупинки підприємства «ДніпроАзот», в результаті чого без роботи залишилися понад 4 тисячі людей.

Мітингувальники вимагають створення робочої групи при Кабміні для врегулювання питання ціни на газ для хімічної промисловості.

Крім того, на мітингу було прийнято резолюцію, в якій протестувальники вимагають відновити міністерство промислової політики, провести невідкладне нараду за участю прем'єр-міністра та керівників хімічних підприємств, а також підвищити акциз на імпорт мінеральних добрив з Росії. Резолюція була вручена представнику секретаріату Кабінету міністрів.

Мітингувальники також вирішили створити незалежну профспілку працівників промисловості.