Протоієрей Всеволод Чаплін розкритикував музиканта Сергія Шнурова в ефірі радіостанції "Говорить Москва" за аморальну поведінку і нецензурну лайку. Чаплін заявив, що, якщо артист не зміниться і не покається, то його чекають "пекельні муки".

"Шнур робить речі, абсолютно заборонені в публічному просторі. Дозволяє собі нецензурну лайку зі сцени. Ніде і ніколи не повинно бути мата зі сцени. Деякі бояться, а я прямо скажу, - якщо Шнуров не покається і не зміниться, він точно буде в пеклі. Про анафему мови немає. Він — не християнин", - заявив Чаплін.

Музикант не зміг не відповісти на гучну заяву. Шнуров написав вірш, у ньому звинувачує священнослужителя в поганій акторській грі, а також говорить, що той лише прикривається іменем Христа. Шнуров якраз не проти пекельних мук, раз вже в раю чекають такі, як Чаплін.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Шнурів вирішив присвятити вірш ракети-носія "Союз-2-1Б" з метеорологічним супутником "Метеор-М", запуск якої з космодрому "Східний" закінчився повним провалом.

Популярні новини зараз

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще