Нагадаємо, не так давно активісти прийшли до телеканалу Інтер і заклеїли всю агітацію, яка була на вікнах і лайтбоксах "Інтера".

"Акція виявилася короткою, але вдалою. Нагадали всім, що "Інтер" — це проросійський канал, який систематично займається російською пропагандою. Трансляція Чемпіонату світу з футболу в РФ — ще одна спроба поширити ідеї "російського світу" серед українців. Тому #boycottworldcup2018!" — написали "Національні дружини" в Facebook.

Відреагували 👉 https://goo.gl/bPzAsf 😎 Акція виявилась короткою, але вдалою. Нагадали всім, що Інтер — це...

Posted by Національні Дружини on Wednesday, 13 June 2018
Активісти обіцяли продовжувати влаштовувати подібні акції перед офісом скандального телеканалу.

На що у мережі жваво відреагували. Люди засуджують антиукраїнські дії телеканалу.

"Відібрати частоти і ліцензію. Україні вільніше дихати без цього продажного безчесного каналу і його співробітників", — закликають коментатори.

Хтось згадує Євробачення в Україні, який російські телеканали відмовилися транслювати: "Пішла ця Раша х...., і Інтер туди ж, коли у нас було Євробачення ці лапотники не демонстрували його, вата ..... насолоджуйтесь!)".

Хтось ще більш радикально налаштований: "Спалити цей довбаний Інтер до еб**ям. Хто захоче, подивиться через супутник", "Поганою мітлою цей ретлянслятор орт".

Звичайно, є й інша позиція: "Біда в тому, що спорт змішали з політикою. Президенту і його друзям можна мати бізнес в Росії, а простим українцям заборонять дивитися чемпіонат світу з футболу, що проходить в РФ".

Раніше, користувачів інтернету обурила реклама в Києві фіналу Чемпіонату світу з футболу (ЧС-2018), який відбудеться в Російській Федерації.

Відповідне фото на своїй сторінці у Facebook розмістив ветеран антитерористичної операції (АТО) на Донеччині Євген Терехов, відомий як "Титановий Джексон".

За його словами, лайтбокс з рекламою був помічений у Шевченківському районі столиці.

"Мда... Додати більше нічого... 12.06.18 р. Києва... p.s. Для тих, хто не знає, інформую! У нас війна з Росією!" - підкреслив Терехов.

На рекламі вказані два українських телеканали - "Інтер" та "НТН", які будуть транслювати ЧС-2018.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у мережі з'явилося фото обкладинки нового номера французького сатиричного журналу Charlie Hebdo (Шарлі Ебдо), яке стало своєрідним шаржем на президента Росії Володимира Путіна і ЧС-2018.

Фото обкладинки опубліковано на офіційній сторінці журналу в Facebook.

На обкладинці останнього номера журналу можна побачити президента Росії Володимира Путіна, який сидить у танку і цілиться в нього футбольні ворота. Така алегорія дає можливість припустити, що і чемпіонат світу з футболу російський лідер використовує як елемент пропаганди.