Зараз iPhone хоче кожен. Це найкращі і найякісніші смартфони у всьому світі. Звичайно, вони дорогі порівняно з іншими телефонами, але за якість треба платити. Зараз, презентація кожного нового iPhone - це масштабна і урочиста подія, яка проходить під наглядом мільйона людей. І сьогодні, 29 червня, - пам'ятна дата як для компанії Apple, так і для любителів iPhone. Рівно 10 років тому, перший телефон цієї компанії надійшов у продаж, і це не дивлячись на те, що його презентація була за півроку до цього.

Історія iPhone: як з'явився смартфон

Зараз iPhone - це телефон, який може функціонувати як плеєр, інтернет-клієнт, камерофон і багато чого іншого. Головною особливістю раніше був сенсорний екран, завдяки якому, iPhone має дуже зручний і зрозумілий інтерфейс. Звичайно, зараз це вже в порядку речей, майже для будь-якого телефону. Але, в 2007, коли в продаж надійшов iPhone першого покоління - це був справжній фурор.А його появі передує і геній творця, і роки роботи, і безліч невдач. З 2002 року Стів Джобс хотів зробити пристрій, який зможе замінити всі, що носить з собою людина окремо: плеєр, КПК, мобільний телефон. І замінити всі це мали смартфони. За словами самого Джобса, спочатку він планував зробити планшет, але коли зрозумів, що вони можуть зробити з цього телефон, то ідея з планшетом була відкладена.Першим проектом був Purple 1, який таки не був доведений до кінця. Після цього була створена «Motorola ROKR», але багато хороших відгуків вона не отримала. Після цього був проект Purple 2, але багато хто думав, що він так і не з'явиться.

Історія iPhone: еволюція смартфона

iPhone першого покоління з'явився в 2007 році, його презентація була 9 січня, і тільки 29 червня він з'явився на прилавках магазинів. Телефон володів масою переваг треба іншими смартфонами того часу, але був і один значний мінус - не було підтримки 3G. Тому він не був дуже популярним на корпоративному рівні. Але, він все одно дуже сильно зацікавив всіх і нового творіння Джобса чекали з нетерпінням.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

iPhone 3G і iPhone 3GS. Вони з'явилися в 2008 і 2009 роках відповідно. У порівнянні з смартфоном першого покоління, цей був набагато швидше і підтримував кілька важливих функцій, включаючи використанням Google Maps. І, звичайно, була нова операційна система - iPhone OS 2.0.

і iPhone 3GS, який з'явився через рік, був набагато кращий за свого попередника. Крім того, що швидкість роботи додатків була набагато швидше, він ще отримав новий акумулятор і процесор. Крім цього була нова камера, яка сподобалася всім любителям фотографувати і знімати відео.

iPhone 4. Цей телефон в 2010 році викликав справжній фурор у всьому світі. У ньому була величезна кількість переваг, як над попередниками, так і над іншими телефонами того часу. Камера, екран нового покоління, сучасний процесор, прекрасна камера відразу сподобалася всім користувачам смартфонів.
Через рік з'явився iPhone 4S. Він відрізнявся новим процесором і кращою камерою.

iPhone 5. З'явився в 2012 році. Він відрізнявся великим екраном, новою камерою і найважливіше - новітнім процесором.

iPhone 6: 9 вересня 2014 року був представлений телефон нового покоління, який зробили ще більшим, що викликало багато різних відгуків. Можна було почути як і задоволені коментарі, так і фрази "лопата" про 7 дюймів у iPhone 6 и до 5.5 дюймів у iPhone 6 Plus. Крім цього була запущена нова операційна система і поліпшена камера.

iPhone 7. Останнє на даний момент, а також десяте покоління iPhone. Був представлений в 2016 році. У ньому було оновлено майже все: новий процесор, ще більше екран, операційна система, нова камера.

Нагадаємо, що саме сьогодні, 29 червня, 10 років тому в продаж надійшов перший телефон компанії Apple.