В Івано-Франківську вирішили скласти реєстр безпритульних собак. Кожного чотириногого безхатька планують нагородити жетоном зі спеціальним QR-кодом.

Про це на сторінці у Facebook написав мер міста Руслан Марцінків.

"Сьогодні підписали меморандум про співпрацю з ГО "Міжнародні системи реєстрації". Так місто отримає доступ до інформаційної системи, електронних ресурсів та бази даних з обліку безпритульних тварин в Івано-Франківську", - зазначив він.

Безпритульних собак активісти вже підрахувала. І результати – невтішні.

"На сьогодні таких є 1120, з них майже 35% - стерилізовані. Як зауважують представники організації, такі показники є одними з найкращих серед міст України. Проте ми не припиняємо працювати у цьому напрямку і плануємо зареєструвати в єдиній базі всіх безпритульних собак. А у перспективі присвоювати тваринам, які мають власників, жетони з QR-кодом з посиланням на обліковий запис про собаку", - додав Марцінків.

Популярні новини зараз
Закували у кайданки і кинули обличчям у землю: ТЦК по-звірячому мобілізували чоловіка – відео Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Коли скінчиться пенсія по інвалідності: в Пенсійному фонді надали роз'яснення Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені виявили у собак дивний синдром.