Засновник проекту Pizza Veterano, учасник АТО Леонід Остальцев дав жорстку відповідь людям, які роздули скандал навколо нещодавніх відвідин президентом його піцерії.

Свою емоційну відповідь АТОшник розмістив на сторінці в Facebook.

У пості Остальцев коротко описав свій життєвий шлях за останні три роки: від участі у війні на Донбасі до створення свого проекту. При цьому він відзначив, що коли йому подзвонили з адміністрації президента України і повідомили про плани візиту Порошенка, він здогадувався, який в результаті здійметься скандал. Однак все ж зважився на такий крок.

" Щоб говорити мені правильно чи не правильно я зробив - пройдіть з моє, створіть, заробіть ім'я і репутацію, а потім коли вам набере чоловічок з АП скажіть йому "йдіть на*уй. Шоколадного я не люблю і у себе годувати і зустрічати не буду".
А поки ви не пройшли з моє, ні * уя не зробили - то йдіть на північ. Або куди ви там зазвичай ходите"
, - жорстко відповів АТОшнік зрадофілам.

Ну что? Поговорим на чистоту? Мне 30 лет. В 27 прямо с кухни на которой я работал я ушёл добровольцем на войну. Попал...

Posted by Leonid Ostaltsev on Thursday, 6 July 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачів соцмереж обурила фотосесія Порошенка у київській піцерії Veterano, яку відкрили колишні воїни АТО.