В Одеській обасті сталась аварія на залізниці. Перекинувся вантажний поїзд. Через це постраждали сотні пасажирів, яких просто викинули з потягів посеред шляху. Інцидент стався на шлях біля селища Путилівка Великомихайлівського району.

Про це повідомляють самі українці на сторінках в соцмережах.

Так, користувачка Марія Зубкова, чия мама опинилась через числа постраждалих пасажирів, розповіла, що людей, які мали пересідати на проміжних станціях, просто не пустили в потяги.

"Пасажирів з квитками на проміжні станції тупо викинули із потягів без жодних пояснень і варіантів вирішення питання, як їм дістатися? Моя мама особисто була викинута з поїзда у вечірній час в чужому місті. Я подзвонила в УЗ, де на моє запитання чи будуть автобуси мені відповіли - ні, звичайно", - зазначила Зубкова.

Люди просто залишилися без допомоги, сам на сам у чужому місті. Також жінка додала, що провідники також не намагалися допомогти, вони нічого не пояснювали, порадили лише звернутися до кас та вимагати компенсації.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

"Провідники пояснень не давали. Сказали тільки, що можете піти в касу і здати квиток. Було дві каси під цю справу і велика черга. Так як мамі було важливіше виїхати, ніж отримати назад гроші, ми не стали витрачати час на чергу... Поясненням було тільки, що десь в районі Роздільної зійшов з рейок товарний поїзд. Це все, що було пояснено. Спочатку людей запустили в поїзд. Потім в терміновому порядку сказали вийти всім, хто їде до Вапнярки. Будь-які вибачення не доставлять їх додому, не дадуть нічліг", - додала Зубкова.

У свою чергу керівництво Укрзалізниці поспішио запевнити, що готові надати будь-яку допомогу пасажирам, також "в межах можливостей організовано нічліг для пасажирів".

Колапс в Укрзалізниці

Багато бажаючих відпочити можуть залишитися вдома. Величезна нестача квитків спостерігається на найпопулярніші нині напрямки – на Південь країни.

Проблема полягає в тому, що державі не вистачає якісних залізничних вагонів. У підсумку "Укрзалізниця" не може перевозити всіх бажаючих.

Дивіться: Скільки українці платитимуть за квитки на поїзди

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українцям розповіли, коли найвигідніше купувати квитки на поїзди "Укрзалізниці".