Якість життя та рівень доходів змушують мільйон українців щороку залишати рідну країну для пошуку кращої долі.

Про це заявив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін.

За словам міністра, Угода про асоціацію між Україною та ЄС і безвізовий режим мають як позитивні, так і негативні аспекти, а українців приваблюють не лише високі заробітні плати в європейських країнах.

"Я багато років займався безвізом, а зараз дивлюся, що тільки в минулому році Україна покинули понад мільйон українців. Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там високі зарплати - це взагалі розуміння майбутнього і якості життя", - сказав Клімкін.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

Показати ще

В контексті цього висловлювання Клімкін згадав, як кілька місяців тому відвідав польську школу в Івано-Франківську. За його словами, в 24 польських класах навчаються в основному українці, які в майбутньому планують виїхати на навчання до Польщі.

Також міністр визнав провальність власних реформ.

"Якщо ми це не переб'ємо, тоді сенс наших реформ б'є по нам самим", - застеріг глава МЗС.

Нагадаємо, експерти спрогнозували невтішну картину щодо демографічної ситуації в Україні через 20 років. За словами фахівців, якщо ситуація не зміниться, то через трудову міграцію до 2050 року в Україні може зменшитися населення щонайменше на 6 мільйонів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", поляки відкрили полювання на нелегальних заробітчан. польські прикордонники оголосили про початок масових перевірок компаній на предмет нелегального працевлаштування іноземців.