Департамент кіберполіції буде здійснювати позапланові перевірки провайдерів, які не блокують доступ до заборонених сайтів.

Про це йдеться у відповіді копів журналістам. Зокрема, в травні кіберполіцейські закликали громадян скаржитися на провайдерів, які не блокують заборонені сайти. Після цього журналісти запитали, яким чином, кіберполіція буде реагувати на скарги громадян.

"Департамент, в разі наявності правових підстав, може брати участь в проведення перевірок НКРЗ", - сказали в поліції. При цьому копи пояснили, що телеком-регулятор НКРЗ може проволить перевірки на підставі скарг громадян на підставі статті 3, пункт 4 закону "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Крім того, кіберкопи запевнили, що постійно ведуть роз'яснювальну роботу з провайдерами.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що департамент кіберполіції Національної поліції України надав практичні рекомендації українським інтернет-провайдерам про те, як без закупівлі спеціального технічного обладнання заблокувати доступ до російських веб-ресурсів.

Популярні новини зараз

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще