У Донецькому аеропорту поновилися бойові дії.

Про це на традиційному брифінгу сказав спікер Міноборони з питань АТО Олександр Мотузянік. За його словами, найбільше терористи стріляли по позиціях поблизу Авдіївки. Всього було 9 обстрілів, але вони тривали майже добу без перерви: почали о другій годині ночі і стріляли до одинадцятої вечора. Крім того, бойовики атакували інші 7 позицій ЗСУ в цьому районі.

"Слід зазначити, що поновилися бойові дії в Донецькому аеропорту", - сказав спікер.

Всього на Донецькому напрямку бойовики відкривали вогонь 22 рази, причому 16 разів це було важке озброєння. На Луганському напрямку солдати зафіксували 14 атак, 9 - артилерія. 12 обстрілів - на Маріупольському напрямку. Найважче українським солдатам довелося в Водяному, Широкиному і Красногорівці.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що під час розмови з французьким президентом Макроном Путін цинічно назвав російську агресію на Донбасі "внутрішньоукраїнською кризою", в черговий раз відмовившись від своїх солдатів.

Популярні новини зараз
З українців стягнуть "квартирний" податок: кому і які суми нарахують Дадуть 5000 грн одноразово і 1000 грн щомісячно: хто з пенсіонерів отримає Розшук ТЦК закриється без сплати штрафу: юрист пояснив, що для цього треба Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим
Показати ще