На сьогоднішній день на польських підприємствах, фабриках і заводах працюють більше двох мільйонів українських громадян і це число постійно зростатиме, оскільки потреба в робочих руках навіть не думає зменшуватися.

Про це в середу, 25 квітня, заявив глава Польсько-української господарської палати, колишній глава польського Міністерства економіки Яцек Пєхота, передає "Інтерфакс-Україна".

"У Польщі в минулому році було видано понад 1,7 млн ​​документів, які дозволяють українцям тимчасове працевлаштування на території Республіки Польща... Разом з тими людьми, які працюють нелегально - це група близько 2 млн українців, які працюють в Польщі", - заявив політик під час прес-конференції "Легальне працевлаштування українців в Польщі як перспектива швидкої євроінтеграції України".За його словами, з огляду на, що польська економіка продовжує стрімко зміцнюватися, в майбутньому з'явиться потреба в більшій кількості іноземних працівників.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба" Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

У свою чергу, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник підкреслив, що українці при працевлаштуванні в Польщі не повинні оплачувати послуги компанії-посередника.

"Українцям треба знати, що шукати роботу в Польщі потрібно тільки через ліцензовані компанії в Україні, які несуть відповідальність за те, куди вони відправляють людей. Працювати краще в великих підприємствах, де виплата зарплати йде на банківську картку, дотримуються всі передбачені польським законодавством норми охорони праці, і є соціальне страхування", - пояснив експерт.Воскобойник також додав, що українські ліцензовані компанії-посередники повинні отримувати дохід не від фізосіб, а від іноземних роботодавців, для яких підбирається персонал.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що десятки країн по всьому світу по достоїнству оцінили працьовитість українців і готові робити вигідні пропозиції, було б бажання працювати. Детальніше про це читайте тут.