Зараз в Україні справжня епідемія кору. Тільки після Нового року в нашій країні захворіло понад 2000 осіб. І єдиною можливістю вберегтися від хвороби є вакцинація. Щеплення від кору в Україні повинні робити всім і не один раз. Ми вирішили розповісти вам, коли щеплення від кору потрібно робити і кому не можна їх проводити.

Коли потрібно робити щеплення від кору дітям

Вакцинацію від кору потрібно робити один раз на рік і повторно-у 6 років. Якщо ж з якихось причин щеплення не було зроблено, роблять дітям у віці, краще – двічі. Після першого разу ймовірність захворіти на кір все одно залишається, хоча і не дуже велика.

Так само, щеплення від кору потрібно обов'язково зробити, якщо ви плануєте подорож в країну, де ця хвороба дуже поширена. Починаючи з 6 місяців, вакцинацію кору проводити можна.

Крім цього, проводиться термінова вакцинація від кору, якщо дитина контактувала з хворою людиною. Зазвичай щеплення в такому випадку роблять протягом трьох днів.

Популярні новини зараз
ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Коли потрібно робити щеплення від кору дорослим

Зазвичай щеплення від кору роблять відразу ж після закінчення школи, в підтвердження імунітету від хвороби.

Людям, які народилися під час або після 1957 року, у яких немає доказу імунітету (наявність антитіл); їм необхідно зробити хоча б одну дозу вакцини.

Варто відзначити, що щеплення від кору для дітей і дорослих роблять однакові.

Кому не можна робити щеплення від кору

Головним протипоказанням для щеплення для кору є алергічна реакція на будь-який з компонентів вакцини.

Так само, якщо на момент, коли запланована вакцинація у вас є будь-які проблеми зі здоров'ям, то потрібно на час відкласти все.

Так само, щеплення від кору не можна робити вагітним жінкам. Важливо, що після вакцинації потрібно уникати вагітності протягом місяця. Інакше можливо досить великі проблеми.

Дивіться: чи Потрібно робити щеплення від кору

Тепер ви знаєте коли робити щеплення від кору дітям і дорослим, і кому їх робити не можна. Сподіваємося, що це допоможе вам не захворіти на кір.