Знаменита на весь світ Клаудія Шиффер 25 серпня цього року буде відзначати свій 47-й день народження. Ця дівчина дуже тривалий час носила звання найкрасивішої у світі і була однією з найбільш високооплачуваних моделей у світі. І в честь її дня народження ми вирішили згадати як же вона досягла таких висот, і розповісти вам найцікавіші факти з життя Клаудії Шиффер.

Цікаві факти про Клаудії Шиффер

Її неймовірна кар'єра стала підсумком цілої низки випадковостей. Дівчина росла в родині юриста, і виховували її досить суворо. Вона і сама хотіла піти по стопах свого батька. Але одного разу в клубі, вона познайомилася з директором модельного агентства Metropolitan Мішель Леватон. Після дуже тривалих переговорів, Клаудія Шиффер, все-таки погодилася поїхати в Париж для зйомок.

Самий перший зірковий контракт Клаудії, як моделі, з брендом Guess Jeans. І зараз, фото, які були зроблені для цієї рекламної акції, ставлять у приклад всім юним моделям. Незважаючи на досить провокаційний образ, на фото не було ні натяку на вульгарність, або епатаж, Клаудія вийшла елегантною, стриманою і сексуальною.

У розпал своєї слави Клаудія в день заробляла приблизно 50 тисяч доларів. Зараз її фінансовий стан оцінюється в 50 мільйонів доларів.

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Харківський медик назвав головні труднощі в боротьбі з пандемією: "40 людей замість 12"

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Показати ще

Перший контракт з шістьма нулями дістався саме Клаудії Шиффер і Сінді Кроуфорд. Вони уклали його з косметичним гігантом Revlon. Після цього обидві моделі не тільки поставили рекорд на той час, але й стали найбільш високооплачуваними у світі.

Так само, Шиффер належить ще один, досить дивний рекорд – вона з'явилася на обкладинках глянцевих журналів приблизно 900 разів.

Найвідоміший роман моделі був з ілюзіоністом Девідом Копперфилдом, який тривав аж 5 років: з 1994 по 99. Тоді всі ЗМІ трубили про скоре весілля, але його так і не було.
Незважаючи на це, у 2002 році Клаудія вийшла заміж за режисера Меттью Вона, з яким у них все ще щасливий шлюб і вже троє дітей.

Нагадаємо, що 25 серпня Клаудія Шиффер відзначає свій 47-й день народження.