Чи залежить щастя від регіону, де ти живеш? Цим питанням нещодавно задалися більшість українців.

За підсумками соціологічного опитування, яке проводив фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології, найбільше задоволених живе у західних областях (68%), тоді як на Сході переважають песимістичні настрої (55%).

На Півдні назвати себе щасливчиками змогли до 51% опитаних, а в Центральному регіоні - 57%.

"Донбас – це взагалі сумний регіон. Вони і не почуваються щасливими, і серед відчуттів, які виникають у них, коли вони думають за Україну, на першому місці тривога і безвихідь. Тому дуже потрібно з цими людьми працювати", – підкреслила соціолог Ірина Бекешкіна.

Популярні новини зараз

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Відомо, що перші п'ять місць, де живуть найщасливіші люди, в світових рейтингах зайняли Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія та Фінляндія. Цього року Україна опинилася на 132 місці серед найщасливіших країн, закріпившись між Ганою на 131 місці та Угандою на 133. Словаччина посіла 40 місце, Польща - 46, Росія - 49, Молдова - 55, Румунія - 57, Білорусь - 67, а Угорщина - 75.

Дивіться: що означає щастя для українців

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці у вишиванках вразили канадців несподіваним виконанням колядки. 20 чоловіків заспівали посеред торгового центру у місті Едмонтон.