У Кам'янському (Дніпропетровська область) службовий пес допоміг правоохоронцям знайти дитину, яка зникла безвісти.

Герой Пако

За даними Головного обласного управління Національної поліції, до копів звернувся нещодавно батько 8-річної дівчинки. Він розповів, що 1 травня донька пішла гуляти і до вечора так і не повернулася додому. Телефону при собі не мала, тож чоловіку не лишалося нічого, як відправитися до відділку. Правоохоронці обстежили парки і сквери, але якби не собака – невідомо, чим би усе закінчилося:

"Допоміг знайти дитину службовий пес Пако, який при огляді будинків в приватному секторі по вулиці Перекопської впевнено зупинився біля одного з них", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

На щастя, все обійшлося: дівчинка просто лишилася ночувати у подружки, а батькам сказати про це забула.

Собаки і люди: чому вони так часто рятують нас?

Зоопсихологи давно зробили висновок, що собаки розуміють поведінку людей і здатні сприймати ситуації з нашої точки зору. Британські дослідники виявили, що собаки крадуть їжу в чотири рази частіше, якщо в кімнаті достатньо темно для зору людини.

Це може вказувати на те, що тварини здатні змінювати свою поведінку з урахуванням особливостей поведінки їхніх господарів.

Такі дані можуть виявитися цінними для розуміння здібностей собак, які перебувають в тісному контакті з людиною, зокрема, собак-поводирів та собак-шукачів.

Попередні дослідження свідчать, що, хоча люди часто вважають себе здатними інтерпретувати вирази, що з'являються на собачій морді, найчастіше ці інтерпретації є хибними і зумовлені швидше людськими емоціями.

Дивіться: 10 відважних собак, які врятували людей

Як повідомляв портал "Знай.ua", Маркуса Мічана, блогера з Шотландії, оштрафувализа те, що він навчив мопса по кличці Будда нацистському привітанню і виклав відео з ним в YouTube. Штраф, який виписали Мічану, склав 800 фунтів. Суддя Дерек О'Керолл заявив, що відео, зняте блогером, було образливим, "антисемітським і расистським". За словами судді, Мічан спеціально зняв ролик і опублікував його у відкритому доступі в Мережі.