Рейс популярного круїзного лайнера "Князь Володимир" в Севастополь був скасований через пожежі. Займання сталося в машинному відділенні.

Загоряння на борту теплохода "Князь Володимир" відбулося в ніч на 6 травня. На той момент на лайнері не було пасажирів, тому і постраждалих немає. Цей рейс повинен був стати першим в 2018 році.

Початок рейсу було заплановано на неділю, 6 травня. Відправлення повинно було відбутися в 18 годин з морського порту Сочі. Однак з-за пожежі, яка сталася в ніч на заплановану дату, його довелося скасувати.

"У ніч на 6 травня в машинному відділенні теплохода Князь Володимир сталося загоряння. Пасажирів на борту не було, тож постраждалих немає. Сам пожежу ліквідовано. Зараз визначаються причини займання, терміни усунення наслідків пожежі невідомі", - повідомили в турфірмі.

У турфірмі підкреслили, що раніше лайнер "Князь Володимир" повинен був відправитися в плавання 29 квітня, але тоді рейс був скасований. В кінці квітня причиною відміни стали технічні проблеми і неполадки на самому судні.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" результати зустрічі Павла Клімкіна з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майком Пенсія озвучив посол України в США Валерій Чалий, який також був в українській делегації.

За його словами, на зустрічі прозвучали три важливі для України месенжи. Перший – від президента Трампа, який заявив, що Сполучені Штати будуть підтримувати Україну. Зокрема, Вашингтон буде більш активно намагатися врегулювати ситуацію на сході країни.