16 липня в Київському Палаці Спорту стартує Коледж "Гора Мойсея" 2018, який щорічно організовує Духовний центр "Відродження".

Коледж "Гора Мойсея" - це масштабна подія для віруючих людей, на яке збирається близько 12 тисяч осіб, більш ніж з 130 країн світу і з усіх куточків України.Щороку на цьому грандіозному духовному форумі відбуваються чудеса зцілення. Крім того, це єдиний в своєму роді тренінг особистісного зростання, який проводиться вже 14-й раз і має просто феноменальний успіх, як в Україні, так і за її межами.

Протягом всього періоду проведення Коледжу, щодня в Київському Палаці Спорту будуть проходити молитви і духовні вчення.

Найголовніше це те, що на форумі відбуваються чудеса. Люди зцілюються від невиліковних хвороб, вперше за багато років встають з інвалідних колясок і взагалі змінюють своє життя, знаходять успіх, щастя і благополуччя. Саме тому, студентів Коледжу стає все більше з кожним роком.

Крім засновника Духовного центру "Відродження" - пастора Володимира Мунтяна і його дружини Вікторії, на Коледжі виступатимуть такі відомі спікери як Ральф Нейбор, Робер Діон, Крейг Пітс і Тім Гібб.

Популярні новини зараз
Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Ольга Сумська зізналася, як вона щаслива повернутися до своєї турецької "рутини": "Перший день, улюблена робота" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти" Російські пропагандисти знову "перевзулися", і вперше заговорили про капітуляцію: "Однозначно в цьому впевнені"
Показати ще