Луганський сепаратист Арсен Клінчаєв подякував Росії за окупацію.

Про це він сказав в пропагандистській передачі на російському каналі. "Люди просто не хотіли розривати відносини з Росією, там люди налаштовані на дружбу з Росією. Ви на генетичному рівні намагаєтеся там прив'язати ненависть до Росії. Ось головна тих, хто сидить зараз в Києві", - сказав утікач.

На цьому сепаратист не зупинився. Він, зазначивши, що закінчував Донецьке вище військово-політичне училище, вважає російське озброєння кращим в світі. Американське і поруч не стояло.

"Ми вам дуже вдячні росіянам, я вам кажу як луганчанин, що вони прийшли і нам допомогли, бо туди прийшов би "Правий сектор", батальйон "Айдар", вони просто вирізали б там місцеве населення, яке було б не погоджується з тією владою" , - уклав Клінчаєв.

Популярні новини зараз
Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

У Facebook блогер Сергій Запорізький зауважив, що 4 серпня 2014 року Клінчаєв смажив шашлики в київському "Гідропарку".

Бажаючим подивитися російський шабаш.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кремлівська пропаганда не обмежується телебаченням - чинна російська влада пішла далі і почала активно переписувати історію на свій розсуд.