Громадянам з паспортами незаконних "ЛНР"та "ДНР" не те що Туреччина чи Єгипет недоступні, але й доведеться помріяти про такі близькі Одесу чи Бердянськ. І все це не через ціни, справа у можливостях та прихильності місцевої "влади". Потрапити на відпочинок можуть лише заможніші жителі, для яких діє так званий "зелений коридор".

А от де відпочинуть бідніші, показали в мережі.

Єдина доступна жителю "ЛДНР" альтернатива - селище Сєдове на березі Азовського моря. Воно знаходиться на окупованій території Донецької області. Це єдиний, а тому - кращий курорт в самопроголошених "республіках".

Потрапити в окупований курорт можна з Донецька. Дорога займає три години, і ще чотири потрібно буде простояти в черзі на КПП, йдеться в сюжеті програми "Гроші" на телеканалі "1+1".

Популярні новини зараз
Три найважливіші молитви на Трійцю: з якими словами і чому потрібно провести це свято "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Однак стояти в черзі не обов'язково - для найбагатших прихильників окупантів тут діє "зелений коридор" за окрему подяку бойовику на блокпосту.

Кожному, хто хоче потрапити на курорт, потрібно заповнити міграційну карту, також прикордонники проведуть ретельну перевірку. Крім звичних даних кожен має повідомити ще й IMEI свого телефону, завдяки чому спецслужби РФ і стільниковий оператор можуть відстежити кожну людину на "курорті".

Ціни на відпочинок з бойовиками

Щодо цінової політики, то вона засмучує людей не менше, ніж увесь цей шлях до курорту. В середньому за звичайну кімнату з умовами далеких від "лакшері" потрібно заплатити від 1500 гривень.

Хоча якщо пошукати, можна знайти кімнату без особливих умов дешевше.

В Сєдово мало розваг. Для молоді доступна лише одна дискотека. Втім у селищі діє комендантська година – в 22.00 нікого на вулицях не повинно бути.

Щодо пляжів, то вони досить тісні, зазвичай людей стільки, що яблуку ніде впасти.

За тиждень відпочинку тут в середньому потрібно викласти 15 000 грн. Саме тому більшість туристів з "ЛДНР" живуть тут дикунами. На широку ногу тут живуть бойовики.

Дивіться: Відпочинок з бойовиками, який він

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у колись популярному курортному селищі Партеніт, що розташоване неподалік від окупованої Ялти в Криму, в пік сезону ніде було яблуку впасти, проте з анексією півострова все докорінно змінилось.