Сьогодні, 23 травня, в Україні пройшли наймасовіші затримання колишніх чиновників України, серед яких – екс-податківці і працівники ДФС. Всі затримані безпосередньо причетні до фінансових махінацій найближчого оточення колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, спецоперація відбулася за сприяння відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова і без нього всі ці затримання було б неможливо.

"Цю операцію нам не вдалося би зробити, якби нам не допоміг голова Державної фскальної служби Роман Насіров. Він розібрався в нетрях податкового законодавства, у всіх всіх порушеннях, це тільки завдяки його сприянню основний масив роботи був зроблений. Я не соромлюся цього сказати, це людина, яка в цьому сегменті зробила все, для того, щоб відкрити усі ці незаконні податкові майданчики і допомогти нам довести і зібрати докази...", - заявив Матіос.

Відомий український фінансист і блогер Сергій Фурса на своїй сторінці в Facebook дотепно потролив всю цю ситуацію з Насіровим і затриманнями екс-чиновників. Блогер назвав Насірова українським "комісаром Катані", який "пожертвував усім - своїм добрим ім'ям, здоров'ям, честю. Він увійшов в лігво звіра, змусив мафію повірити, що він свій і все заради сьогоднішнього дня - блискавичне затримання злочинців. Вертольоти. Ніхто не піде від розплати. І все завдяки старанням однієї людини. Її звуть - Роман Насиров".

Сергій Фурса з іронією говорить про те, що без Насірова ніхто б не зрозумів, що за часів Клименка податківці крали, ніхто б навіть не здогадався. Всі були впевнені, що друг Арбузова - просто чесна людина, чия кар'єра актора не задалася і лише "комісар" все знав.

"Йому не вірили, над ним сміялися, але він пішов до кінця, дізнався про всі схеми, змушений був прийняти в них участь, страждав, брав участь і плакав, розуміючи, скільки ж втратила українська держава", - іронізує блогер.

Популярні новини зараз

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Показати ще

Блогер не оминув своїм гострим словом і горезвісної картатої ковдри фіскала, в якій, за словами Фурси, "Насіров чекав свого часу", адже він агент справедливості.

"І ось добро перемогло зло. І тепер суспільство має зрозуміти, яке воно було несправедливе. Як недобре воно сміялося над людиною, яка лише грала роль досвідченого корупціонера. Суспільство, яке вдягнуло на інтимне місце браслет приниження. На свого героя. Комісара Насирова. Агента відплати", - іронізує блогер.

Як повідомляв портал "Знай.ua", силовики розкрили деталі унікальної спецоперації проти податківців, опублікували імена затриманих та відео з місця проведення спецоперації.