За провокаціями проти Федерації футболу і його глави варто агентство чорного піару та юридичної допомоги Underdog The UnLawyers.

Про це пише golos.ua, нагадавши події 4 липня, коли відразу кілька видань повідомили про те, що отримали на свої електронні пошти «темники» з проханням підготувати матеріали, що дискредитують Федерацію футболу України.

У документі автора «темників» вказували на те, що ТОВ «ФФУ Продакшн» нібито закупило обладнання у американської компанії за завищеною ціною і в результаті цієї операції близько 800 тис. доларів було виведено на офшор.

Тоді журналісти, проаналізували отриманий «темник» і прийшли до висновку, що він - не більше, ніж маніпуляція і фейк. У ЗМІ навіть доступна листування між редакцією «Hyser» і авторами провокації.

Як випливає з листування, замовники розслідування проти ФФУ не змогли відповісти ні на одне питання по суті їх «темныка».

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Показати ще

Приміром, вони переконували, що закупівля обладнання для «ФФУ Продакшин» у американської компанії ECO Green проходила через посередника – офшор в Еміратах. Але назва цього офшору у різних абзацах «довідки-темныка» були різні. Толі «СДТ ФЗЕ», чи «СТД ФЗЕ». Підтвердити справжність компанії, про яку мова, замовники провокації не змогли.

Також вони не змогли надати повні додатки до договорів закупівлі обладнання з переліком закупленого, які за їх твердженням, ідентичні, але згідно з надісланим ними фото (в "темныке") різнилися, як мінімум, на одну позицію.

У «документі-темныке» серед організаторів начебто корупційну закупівлі були вказані співробітники юридичної фірми «Моріс Груп», однак такі там просто не працюють. Далі, в «довідці-темныке» директором ТОВ «ФФУ Продакшин» значитися чоловік, який насправді у той час на предпритии вже не працював. А отже, його підпису на документах (наявні в "темныке"), швидше за все були намальовані в фотошопі.

Ще один важливий момент, який свідчив не на користь авторів провокації – це вигадане ім'я директор американської компанії ECO Green.

Після того, як ЗМІ викрили фейк, як вже відомо спланований The Underdog UnLawyers, ніхто не став готувати за отриманими «темынкам» ніяких розслідувань.

Однак, сьогодні, у деяких ЗМІ, зокрема і шанованих «Українських новинах» опублікували новини таки засновані на фейку.

Посилаються ЗМІ при цьому на блозі глави PR-департаменту в траблшутинговой компанії The Underdog UnLawyers Ірини Ковальчук. Дівчина стверджує у своєму тексті все те, що раніше журналісти вже спростували. Співробітниця компанії Underdog п при цьому викладає свої думки і звинувачення на адресу ФФУ в суворій відповідності з раніше розісланим «темником».

Відзначимо, що компанія The Underdog UnLawyers називає себе агентством щодо усунення будь-яких проблем клієнтів. Тут обіцяють ведення інформаційних воєн, переслідування та залякування клієнта і навіть пропонують «навчити як обдурити детектор брехні».