Світ, в якому ми живемо, не чорно-білий. Не буває абсолютно хороших чи абсолютно поганих людей. Так само і на війні – не всі герої поступають гідно, а "погані" хлопці іноді роблять правильні вчинки.

Про це розповів волонтер і боєць АТО Максим Музика на своїй сторінці в Facebook.

АТОшник зізнався, що хотів би жити в чорно-білому світі, але народився на цій планеті, де все перемішано, де все не так однозначно, навіть на війні. І на доказ навів кілька прикладів такої "неоднозначності".

"Мене прикривав кулеметним вогнем двічі судимий наркоман, для якого це вже третя війна. Я воював поруч з людиною, яку палив коктейлями на Майдані, а він стріляв в моїх друзів. Майбутній Герой України канючив у мене волонтерські гроші, щоб купити у перекупника трофейний пістолет для генерала, який по п'яні вимагав його собі в подарунок. Інший Герой України зрівняв з землею укриття, де ховалися наші поранені, оскільки туди вже заходив ворог. Третій Герой України покинув позицію через боягузтво, але вчасно загинув, що призвело до його героїнізаціїї горе-журналістами з найбільш благих мотивів ", - розповів волонтер.

Він зізнався, що і сам одного разу мало не став причиною загибелі дітей.

"Та й я особисто ледь не віддав наказ убити дітей, які помітили мою групу в сірій зоні. І це часто-густо. Поруч і суцільно. Війна - це концентрат сюру, який тільки може уявити нашеа хвора уява. Та й звичайне життя не настільки однозначне. І дуже часто хороші люди роблять погані вчинки з добрих міркувань. І навпаки. У будь-яких комбінаціях ", - нагадав Музика.

Знаете, возможно я и сам хотел бы жить в чёрно-белом мире. Где плохие парни совершают только плохие поступки...

Posted by Максим Музыка on Tuesday, 30 May 2017

Популярні новини зараз

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Пост АТОшника отримав близько 750 лайків і 80 публікацій. У коментарях користувачі підтримували погляд автора і дякували йому за мудрість.