Колишній ватажок ДНР, який в минулому був так званим "польовим командиром" терористів, Ігор Безлер, відомий під прізвиськом "Бєс". жорстко вилаяв Захарченка. Безлер також розповів, що він думає з приводу припущення про те, що його розглядають як "наступника" ватажка фейкової "республіки".
Про це він написав на сторінці в Вконтакте.

"Наступного разу придумуйте свої історії про зміни в банановій республіці без згадки моєї скромної персони. Там цілком вистачає "високоінтелектуальних "баобабів", що пройшли славний шлях від сперматозоїда до міністрів, здатних скласти конкуренцію "дегенералу"(Захарченку - ред.)", - заявив колишній глава терористів.

Також він додав, що більшого ідіота ніж Захарченко знайти буде складно.

Як повідомляв портал "Знай.ua", названо потенційних наступників Захарченка та Плотницького.

Популярні новини зараз
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня Друг засунув фен туди, куди не треба: жарт закінчився загибеллю та втратою стосунків Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня Гороскоп на сьогодні, 5 червня: фінанси тельців, суперечки левів та напруження скорпіонів
Показати ще