ТОВ Анвітрейд (Wexler Group) розпочав виконання зобов’язань по черговому контракту щодо поставки дизельного пального для ПАТ «Укрзалізниця», повідомили у «Анвітрейді».

Згідно договору від 20.04.2018 року для потреб ПАТ «Укрзалізниця» відвантажено 4000 тон дизельного пального. Всього буде поставлено 30 000 тон по трьох контрактах, повідомляє ugmkinfo.сom.

ТОВ «Анвітрейд» став переможцем у трьох тендерах ПАТ «Укрзалізниця» по 10 000 тон з очікуваною вартістю по 296,4 млн грн. кожний. Пропозиції ТОВ «Анвітрейд» становили відповідно 283,9 млн; 277,5 млн та 279,0 млн грн з ПДВ.

Всі закупівлі проходили із застосуванням формульного ціноутворення, яке передбачає корегування ціни в залежності від біржових котирувань нафти та нафтопродуктів, на час видання рознарядки на відвантаження від замовника – «Укрзалізниці».

Нагадаємо, за січень – квітень 2018 року ТОВ «Анвітрейд» вже на 100% виконав зобов’язання перед ПАТ «Укрзалізниця» по двом контрактам по 20 000 тон на умовах формульного ціноутворення.

Популярні новини зараз

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Перший контракт на 20 000 тон дизельного пального було підписано на суму 572,9 млн грн, а остаточна ціна контракту становила вже 523,3 млн грн. (Економія УЗ – 49,7 млн грн)

Другий контракт на 20 000 тон було підписано на суму 576,9 млн грн, а остаточна ціна виконання склала 524,1 млн грн. (Економія УЗ – 52,8 млн грн)

«Анвітрейд» задоволений співробітництвом із таким стратегічним партнером як ПАТ «УЗ». Справа не в об’ємах чи грошах, а в тому, що ми маємо нагоду підтвердити. що за будь яких умов і за будь яких коливань ринку, «Анвітрейд» — це стабільний та надійний постачальник. Це і є наша головна вимога до себе: бути надійним партнером, незважаючи на обставини», — заявив комерційний директор ТОВ «Анвітрейд» Володимир Бойчук, під час підписання нових контрактів з ПАТ «Укрзалізниця»

На сьогодні ТОВ «Анвітрейд» є єдиним трейдером, який повністю та своєчасно виконує всі умови підписаних договорів.