Співробітники поліції побили журналіста українського видання.

Як пише "Лівий берег", їх кореспондент Максим Требухов, повертаючись з площі Льва Толстого, де закінчилося хід за права ЛГБТ, хотів подивитися, що відбувається біля червоного корпусу університету імені Шевченка. Там копи заблокували націоналістів.

"Навпроти жовтого корпусу ми помітили, як копи намагаються когось затримати. Підняв камеру, щоб зняти це. В цей момент до мене підбіг представник поліції без розпізнавальних знаків, без жетона, без маркерів, в захисному спорядженні і шоломі, і почав заважати мені знімати", - написав журналіст.

Всі слова журналіста про те, що він має право знімати, копи до уваги не брали. "Я взяв у руки посвідчення, показував їм, що я журналіст, і тримав камеру, щоб її не вирвали. Інший представник поліції [в цей час] завдав кілька ударів в корпус", - написав фотокор. Крім того, коли виривався з натовпу поліцейських, отримав ще кілька ударів ногами.

Після журналіст викликав поліцію і написав заяву про побиття.

Популярні новини зараз
Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді Як зберегти тепло у квартирі й гроші у гаманці: поради на опалювальний сезон Доведеться звітувати за кожен переказ: кого банки візьмуть "на олівець"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про зіткнення під час Маршу рівності.