Користувачів соціальних мереж розвеселила незвичайна зміна іміджу президента Росії Володимира Путіна. Темою для обговорення стали черевики глави Кремля.

Фото розмістив російський художник Дмитро Врубель в Facebook. Путін з'явився на одному з офіційних заходів в туфлях на високих підборах. Особливо добре їх було помітно під час виступу за трибуною.

Журналістка Маша Слонім засумнівалася в достовірності даного фото. Вона висловила припущення, що над знімком попрацювали майстри фотошопу.

"Дуже на копитця схоже", "Лабутени?", "Це не фотошоп. Це занадто велика довжина штанин. На форумах професійних кравців йдуть битви на цю тему, навіщо та чому? Або шити розучилися?", - прокоментували користувачі соцмереж взуття Путіна.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, прагнення президента Росії Володимира Путіна відродити СРСР надихнуло українського художника на карикатуру.

Популярні новини зараз
Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14% Яку суму коштів не рекомендується тримати в банку та з яких причин: важливі поради фінансистів Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат
Показати ще