Крах субсидій: в Україні зріє комунальний колапс

поділитись
Постачальники послуг місяцями не бачать компенсацій

Комунальний армагеддон повільно, але вірно накриває Україну: система субсидій подібно Титаніку йде на дно. Уряд серйозно затримує компенсації постачальникам послуг: підприємства не бачать своїх грошей по півроку.

Як повідомляє Рoliteka, оплачувати послуги "Нафтогазу" владі все одно доводиться, а тим часом коштів на підготовку до опалювального сезону і модернізацію обладнання просто катастрофічно не вистачає. Експерти відзначають, що деякі компанії-постачальники не бачать компенсацій по сім місяців, цим пояснюється невчасно вивезене сміття і періодичне відключення ліфтів.

Причина затримок стара як світ: державна казна банально спорожніла. У цьому році на субсидії планували витратити 47 мільярдів, потім виділили ще 14. Експерти впевнені, що навіть при такій добавці грошей все одно не вистачить, оскільки кількість користувачів субсидіями постійно зростає, як і комунальні тарифи, а скільки доведеться викласти насправді, не знають навіть в уряді. Для розуміння: за останні декілька років кількість громадян, які користуються субсидіями, зросла в 20 разів.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що українців розлютили нові комунальні правила.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
субсидії, комуналка, бюджет, Нафтогаз, опалювальний сезон
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
На самоуправство бойовиків скаржаться вчителі
0
0
22:53 20.01.2018
З загиблим прощалися стоячи на колінах
0
0
22:28 20.01.2018