Країна-ганьба: росіян спіткало чергове олімпійське приниження

поділитись
Дві проби спортсмена дали позитивний результат

Російський керлінгіст Олександр Крушельницький відмовився від проведення слухань в Спортивному арбітражному суді (22 лютого, 7:00) у справі про допінг. Це не що інше, як автоматичне визнання власної провини, а отже - і позбавлення бронзової медалі.

"Я ніколи не порушував спортивних правил і не вживав допінг. Ми прийшли до бронзової олімпійської медалі через важку працю і постійні тренування. Зі свого боку, я визнаю факт формального порушення діючих антидопінгових правил", - передає "Знай.Спорт" заяву спортсмена.

Нагадаємо, Олександр Крушельницький в парі з Анастасією Бризгаловою завоювали бронзу на Олімпіаді-2018. Після цього керлінгіст провалив допінг-тест і покинув Пхенчхан. Росіяни запевняють, що спортсмену могли підсипати мельдоній.

"Нерозумно заперечувати це, коли наявність в організмі забороненої речовини підтверджується результатами двох допінг-тестів. Проби було взято під час Олімпійських ігор, і я готовий до відповідного вердикту, який в таких випадках передбачувано однаковий. В зв'язку з цим, зваживши всі за і проти, я вирішив відмовитися від проведення слухань в CAS з приводу моєї ситуації. Вважаю, що в рамках діючих правил це марно і безглуздо", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Крушельницький прокоментував позитивну допінг-пробу і поставив собі діагноз.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Крушельницький, допінг, Олімпіада, медаль, керлінг
Ця дата пов'язана з кривавою подією, яка торкнулася кожного
0
0
08:34 22.06.2018
Автопарк Сєверодонецька планують поповнити списаним київським транспортом
0
0
08:20 22.06.2018
Його також підозрюють у скоєнні таких злочинів, як бандитизм та погроза вбивством
0
0
07:15 22.06.2018
Це відмінний привід влаштувати нарешті грандіозне свято
0
0
06:54 22.06.2018
Досить великий відсоток абітурієнтів не склали іспит з Історії України
0
0
06:32 22.06.2018