Керівництво самопроголошеної "Донецької народної республіки" дуже скоро може змінитися, а замість Захарченка прийде нова людина. Цю інформацію активно обговорюють у вищій та середній ланці так званої "адміністрації".

Як повідомляє портал Рoliteka, про це розповів координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук. За його словами, 5 числа в Донецьку ватажки "ДНР" і представники Кремля зустрілися на закритій нараді, під час якої обговорили питання подальшого розвитку подій на окупованій території. Захарченка можуть замінити уже в жовтні поточного року.

"В ході наради представники АП РФ не вказали чітких перспектив для "ДНР", проте дали зрозуміти, що стратегічні рішення з цього питання прийматимуться в Кремлі найближчим часом і будуть пов'язані з кардинальними кадровими перестановками в "ДНР"", - заявив Тимчук та зазначив, що на зустріч потрапила обмежена кількість людей. Наприклад, лідер громадського руху "Донецька республіка" Денис Пушилін не заслужив такої честі.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Захарченко позбавляється від потенційних конкурентів.

Популярні новини зараз
Захар Беркут, Гуцулка Ксеня та Іловайськ 2014: друг Сергія Притули Олександр Педан назвав 6 причин, щоб сидіти вдома Білоруський диктатор лукашенко закликав рф "тримати палець" на червоній кнопці: "Повинні бути" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло"
Показати ще