Жителі анексованого Кримського півострова мріють про українські продукти, які є якіснішими та смачнішими, ніж ті, що везуть окупанти.

За словами мешканки Судака Тетяни, їм не вистачає товарів з України, але вони мусять терпіти. Про це жінка розповіла в ефірі радіо "Крим. Реалії".

На запитання ведучого, чому терпіти, співрозмовниця зазначила, що треба потерпіти, поки "Україна повернеться в Крим". Люди вірять, що це обов’язково станеться.

З кінця 2015 року українські продукти харчування не поступають на територію анексованого півострова. Все почалося з акції "Громадянська блокада", коли активісти на Херсонщині заблокували дорогу в Крим для великовантажних автомобілів, що везли туди свої продукти. Потім КМУ прийняв постанову №1035, яка регламентувала перелік заборонених для ввезення товарів. Згідно з нею, на півострів пропускали тільки соціально важливі позиції з розрахунку на одну фізичну особу.

У червні нинішнього року перший пункт постанови був скасований у суді, і це говорить про те, що українські продукти знову можуть з’явитися у Криму.

Популярні новини зараз

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

"Червона" зона захопить ще чотири міста: хто потрапить під обмеження з 18 жовтня

Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на анексованому півострові знову зазвучали пісні під бандуру.