Співробітники Служби безпеки України зняли з поїзда скандально відомого кремлівського пропагандиста Захара Виноградова, трудящого на благо Росії в інформагентстві "РИА Новости".

Видання оперативно повідомило про жахливу несправедливість на офіційному сайті. Сам Виноградов розповідає, що у вівторок, 7 листопада, о шостій ранку під час перевірки документів його висадили з поїзда, що прямував до Одеси з Москви.

Захар Виноградов


"Причина рішення СБУ невідома. Зворотний поїзд буде о 18 годині, до цього часу я перебуватиму тут (в Конотопі - ред.). Зараз готують документи", - повідомив Виноградов.

Відзначається, що Виноградов є уродженцем Одеси. З 2006 по 2011 рік керував представництвом РІА Новини в Україні (Київ), потім став працювати в РІА Новини (Москва).

Популярні новини зараз

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Виноградова не пустили до України


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в тому ж Конотопі висадили скандальну співачку Лоліту, яка прямувала "провідати хвору дитину". У відповідь ображена жінка розсипалася в прокльонах у сторону силовиків: за що їй все це, якщо ні в чому не винна?