Неадекватне ставлення Кремля по відношенню до незаконно відправленоого на 20 років за ґрати кінорежисера Олегу Сенцову, а саме надання і скасування зустрічей зі священиком, угода розглянути листи родичів про звільнення, відмова помилування, це не політичні баталії між Україною і Росією. Це... особиста помста Путіна Сенцову.

Про це політолог Тарас Березовець розповів у коментарі сайту "Сьогодні". На думку експерта, Путін мстить Олегу Сенцову за фразу про "кривавого карлика".

"Це їх звичайна політика – зробити боляче рідним, самому Сенцову. Це практика відома ще зі сталінських часів, коли людині говорили, щоб він збирав речі, а потім в останній момент заганяли (в камеру. – Ред.) назад. Це така садистська практика, особиста помста Сенцову за те, що він у свій час назвав Путіна "кривавим карликом". І тому зараз він таким чином відповідає за свої слова", – каже Березовець.

Березовець також заявив, що вважає таке ставлення російської влади до Сенцова пов'язаним не з державними інтересами, а з "психічною проблемою" самого Путіна.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

"Відомо, що Путін дуже переживає через низький зріст. І він дуже нервово реагує на будь-яке нагадування про це. Ясно, що він вважає, що те, що зробив Сенцов, не "по-пацанськи", не "по понятіям". Тому він дав команду таким чином над ним знущатися", – вважає політолог.

Також, як вважає Березовець, Путін вибиває вибачення та прохання про помилування у Сенцова, але вони не стануть для Олега квитком на свободу.

"Навіть якщо Сенцов напише Путіну лист з проханням про звільнення, він відповість, що це не його компетенції. Путін не звільнив би його навіть після такого прохання", – додає Березовець.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін образився на українського політв'язня Олега Сенцова за те, що він потролив його за зріст.

Як повідомляв Знай.ua, стало відомо, що український режисер, кримчанин Олег Сенцов став заручником великої політичної гри, але він все-одно не буде просити про помилування президента Росії Володимира Путіна.

Також Знай.ua писав, для початку процедури помилування українського політв'язня Олега Сенцова він повинен самостійно звернутися до президента Росії Володимиру Путіну з відповідним проханням.