В анексованому Криму немає жодних умов для розвитку та кар'єри. Та що там кар’єра, на півострові наразі навіть достойних умов життя для мешканців ніхто не забезпечує.

Про це розповів активіст із Криму, колишній політв'язень Кремля Геннадій Афанасьєв.

За словами чоловіка, після вторгнення росіян, мешканці півострова масово почали тікати. Серед його друзів багато хто виїхав на заробітки до Росії, наприклад в Краснодар та Москву. А ті хто залишилися, зрозуміли, що на достойне життя в Криму їм не варто сподіватися найближчим часом.

Що стосується бізнесу та розвитку, то його просто знищили. І не тому, що знизився наплив туристів.

"Якщо говорити про бізнес .... Поруч з батьками моєї подруги був український ресторан. Його підпалили, потім їм довелося змінити меню. Санаторії та пансіонати, в які видавали путівки в перші роки після окупації, закриваються", - говорить Афанасьєв.

Популярні новини зараз

У МОЗ перевірили українську вакцину від Covid-19, Степанов поділився результатами

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Показати ще

За його словами, через це звісно ж ніхто не помирає, проте і для розвитку це не найкраще місце.Також Афанасьєв переказав скарги місцевих мешканців, яким привозять із Росії дуже несмачні продукти. Як говорять кримчани, вони просто змушені їх їсти, бо більше немає чого. Вони навіть почали до них звикати.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", президент РФ Володимир Путін приїхав до анексованого Криму, де відвідав освітній центр"Бухта Козача" в Севастополі.