Голова МВС України Арсен Аваков прокоментував на сторінці у Facebook аварію у центрі Харкова, в результаті якої загинули шестеро осіб, та визнав війну на українських дорогах.

Він навів сумну статистику, яка свідчить, що у 2016 році на дорогах України загинули 3187 людей, травмовані - 32 079. За дев'ять місяців поточного року зафіксовано 2317 загиблих та 25 082 травм.

Аваков закликав Верховну Раду ухвалити найближчим часом закони, які дозволять радикально боротися з правопорушниками на дорогах. Мова йде про відеофіксацію порушень та жорсткіші покарання за водіння напідпитку.

"Я прошу парламент в найближчі тижні дати МВС цей інструмент регулювання. Всі поправки і уточнення до чинних законів, що дозволяють реально радикально зупинити "війну на дорогах", вже нами внесені і узгоджені з профільним комітетом Верховної Ради", - написав міністр.

Аваков навів у приклад Польщу, де після встановлення камер на дорогах кількість смертей зменшилась з 4,2 тисячі до 3 тисяч. Він попросив у українців підтримки для впровадження таких змін.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Статистика смертності на дорогах Польщі

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали детальне відео аварії у Харкові.