Влітку, подорожувати хочеться як ніколи. Особливо в свята, завдяки яким у нас іноді виходить відразу 3, або 4 вихідних поспіль. І саме для таких випадків, ми вирішили написати збірку "найкращі місця для відпочинку на вихідних".

Куди поїхати на вихідні: топ місць

Халеп'я і Витачов – дуже красиве місце, яке знаходиться зовсім недалеко від Києва. Дістатися можна всього за 30 хвилин. Тут варто звернути увагу на узбережжя Дніпра, звідки відкривається дивовижний вид. До того ж, серед туристів, це місце дуже популярне завдяки реконструйованому старовинному селищу на березі Дніпра.

Корсунь-Шевченківський – зовсім маленьке містечко, всього з 1 світлофором. Але цікавий воно не цим, а своїм дивовижним ландшафтним парком, який знаходиться на території колишньої садиби Лопухіних. Крім того, що тут дуже красиво, можна ще й влаштувати невелику екскурсію, і сходити на шашлики.

Чернігів, звичайно, не зовсім близько від Києва. Але на машині можна доїхати трохи більше ніж за годину. А саме місто дуже красиве, особливо воно примітне своїми історичними пам'ятками. Варто відзначити центр міста, там обов'язково прогуляйтеся.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Радомишль хоч і називають замком, це не зовсім так. Спочатку цю будівлю будували для першої в Україні фабрики з виробництва паперу. І крім того, що саме місце дуже красиве, можна ще замовити собі спеціальну екскурсію, на якій у вас буде можливість самостійно створити папір за старовинними рецептами. Та й крім цього, у спорудженні є кілька цікавих музеїв, ресторанів, і навіть готель.

Переяслав-Хмельницький знаменитий величезною кількістю музеїв. Тут їх найбільше в Україні. Налічується приблизно по одному музею на 1000 чоловік населення міста. Рекомендувати відвідати всі ми не будемо. Ми радимо вам відвідати тільки один - музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Це величезний комплекс під відкритим небом, де буде цікаво гуляти в будь-якій компанії: з родиною, друзями, дітьми.

Тепер ви знаєте, як можна провести свої вихідні, особливо, якщо їх буде більше дух поспіль.