Спецслужби Російської Федерації будуть намагатися створювати провокації і дестабілізувати ситуацію в Україні на базі штучних конфліктів між конфесіями. Про це заявив заступник глави СБУ Віктор Кононенко на брифінгу.

"Новим пріоритетом на тлі інспірованих штучних міжнаціональних конфліктів є створення штучних міжконфесійних конфліктів в Україні", - сказав Кононенко.

Заступник голови СБУ підкреслив, що російські спецслужби вважають розпалювання протистояння в українському православ'ї найбільш ефективним. Кононенко зазначив, що для здійснення цих цілей РФ планує використовувати "наявний у них арсенал підконтрольних церковних і навколоцерковних організацій".

За його словами, СБУ вже фіксує переговори в даному контексті і передачу коштів для виконання певних замовлень. Мова йде про організації, пов'язаних з Московським патріархатом Української православної церкви.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Кононенко додав, що грунтом для конфліктів і провокацій можуть бути факти штучного захоплення храмів, створення інших конфліктних ситуацій, щоб розділити громадян України на прихильників Київського і Московського патріархатів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на території України, не дивлячись на війну на Донбасі, все ще діють агенти Росії.