Незважаючи на те те, що вже три роки "Кримнаш", росіяни зовсім не поспішають насолодитися відпочинком на анексованому півострові, а патріотичний угар не заважає їм робити вибір у бік комфортного закордону навіть у період оксамитового сезону.

Як передає ресурс Level.Travel, 35% російських туристів запаслися на осінь путівками до Туреччини, хоча минулоріч продажі на цей напрямок улітку не проводилися. Оксамитовий сезон у Тунісі збираються провести 12% клієнтів турфірм. Третє місце серед найзатребуваніших напрямків у росіян – Греція.

У той же час керівництво популярних курортів РФ констатує, що після того, як стосунки між Росією і Туреччиною покращилися, туди знову повалили туристи. Вітчизняна ж галузь відпочинку продовжує повільно котитися униз, починаючи з другої половини минулого року. Інтерес до російських здравниць у підданих Путіна впав на третину, і тенденція зберігається.

Що стосується Криму, то, у порівнянні з минулим роком, попит на Сімферополь на ранню осінь впав на 35% до аналогічного періоду минулого року. Натомість росіяни вибирають Мінеральні Води та Сочі. Кількість проданих путівок на ці напрямки зросла на 15% і 19% відповідно.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кремлівські пропагандисти з усіх сил намагаються створити видимість успішного курортного сезону в Криму, незважаючи на напівпорожні пляжі.

Популярні новини зараз

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще