У неділю, 18 березня, курс популярної кріптовалюти біткоін різко знизився. Відзначається, що за останню добу він опустився на 6,77% і склав 7 969,01 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації $134,8 млрд доларів. Про це повідомляється на торговій біржі СoinМarketСap.

Дивіться курс кріптовалюти на сьогодні

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу подешевшала на -7,56%. Так, її курс становить 0,573 тисячі доларів. Капіталізація Ethereum - $56,3 млрд доларів.

На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 25,2 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта знизилася в ціні рівно на 8% за повну добу. Курс кріптовалюти - 0,646 доларів.

Зазначимо, що курс кріптовалюти Bitcoin Cash впав за минулу добу на 6,79%до $0,965 тисяч. Тепер його капіталізація - 16,4 млрд. доларів.

Популярні новини зараз

Папараці підловили Настю Каменських без краплі макіяжу, як насправді виглядає дружина Потапа

На Львівщині повзуча тварюка відправила жінку на лікарняне ліжко - вп'ялася зубами прямо в п'яту

Збожеволілу наречену Розенка з подружкою прикували до лавки — "Ми забули, як розмовляти"

Син Ротару влаштував мамі "Титанік" у день народження: "Пів століття з тобою"

Показати ще

У той же час Litecoin подешевшав на 8,11% за добу і його курс на даний момент - 0,155 тис. доларів. Капіталізація Litecoin – 8,658 млрд доларів.

Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 313,6 млрд доларів.

Нагадаємо, що станом на 17 березня, курс біткоіна стрімко зростав, до сьогоднішнього дня. Так, за минулу добу він виріс на 2,84% і становив 8,48 тис. дол. при ринковій капіталізації 143,5 млрд дол.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що з 14 березня курс найпопулярнішою кріптовалюти Bitcoin після зростання опустився нижче 9 тис. доларів.

Крім того, курс головної кріптовалюти все ще залишається в межах рівнів минулого падіння, абсолютно не демонструючи купівельну активність. Варто зазначити, що трохи пізніше продавці знову опустили вартість Bitcoin під позначку 9 тисяч доларів, не залишивши шансів швидкого відновлення найпопулярнішою кріптовалюти. У той же час курс біткоіна трохи зміцнився в рамках технічної корекції разом з іншими курсами криптовалют, але ціна залишається в невеликому мінусі.

Також, кількість пошукових запитів в Google по слову "біткоін" в березні 2018 року порівняно з груднем 2017 року впала у п'ять разів.