У середу, 21 березня, курс популярної кріптовалюти біткоін ще більше наблизився до бажаної позначки 9 тисяч доларів. Відзначається, що за останню добу він підвищився на 0,28% і склав 8 890,09 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 150,5 млрд доларів. Про це повідомляється на торговій біржі СoinМarketСap.

Дивіться курс криптовалюти на сьогодні

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу зросла в ціні на 0,02%. Так, її курс становить 554,86 доларів. Капіталізація Ethereum - 54,5 млрд доларів.

На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 26,7 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта подешевшала на -3,89% за повну добу. Курс кріптовалюти – 0,683677 доларів.

Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash знизився за минулу добу на -3,34% до 1 019,19 доларів. Тепер його капіталізація – 17,3 млрд. доларів.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

У той же час Litecoin став менше в ціні на -0,57% за добу і його курс на даний момент 167,72 доларів. Капіталізація Litecoin – 9,34 млрд доларів.

Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 342,1 млрд доларів.

Аналітик Олександр Купцикевич вважає, що заборона реклами в Google став дошкульним ударом для галузі, однак компенсується тим, що не стосується пошукової видачі, і рекламний бюджет будуть направляти на СЕО розкрутку в індексі пошуковика. З іншого боку, нещодавно пограбована японська біржа Coincheck оголосила про припинення роботи з анонімними валютами Monero, Dash і ZCash.

Якщо цей приклад наслідуватимуть і інші криптобиржи, це може покласти початок вимирання низки криптовалют, в тому числі і досить відомих. Поки ж їх власники сподіваються на появу нової "офшорної зони", де анонімність не є проблемою.

Варто відзначити, що максимальна ціна біткоіна на торгах 21 березня склала 9 127 доларів за "монету". Курс досяг піку у 06:30 за київським часом. Це значення стало максимальним за тиждень.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в середу, 21 березня, курс популярної кріптовалюти біткоін майже досяг позначки 9 тисяч доларів.