У четвер, 14 червня, популярна кріптовалюта біткоін майже скотилася з позначки 6 тисяч доларів. Так, за останню добу він впав у ціні на -7,26% і склав 6 285,63 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 107,4 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.

Курс криптовалют на сьогодні

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу стала дешевше на -11,61%. Її курс становить 462,95 доларів. Капіталізація Ethereum – 46,3 млрд доларів.

На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 20,3 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта знизилася в ціні на -10,30% за повну добу. Курс кріптовалюти - 0,518253 доларів.

Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash став нижче за минулу добу на -9,34% до 827,97 доларів. Тепер його капіталізація – 14,22 млрд. доларів.

У той же час EOS впала в ціні на -10,90% за добу і його курс на даний момент – 9,63 доларів. Капіталізація EOS – 8,6 млрд доларів.

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 266,3 млрд доларів.

Дивіться відео про біткоін

Також нагадаємо, що біткоін в грудні 2017 року сягнув історичного максимуму в ціні — майже 20 тисяч доларів. На початку 2018-го його вартість впала, в лютому курс опускався нижче 6 тисяч доларів, у березні біткоін подорожчав до 11,5 тисячі доларів, а потім знову відкотився до 6 тисяч. На думку аналітиків, біткоін, успішно уникнувши колапсу нижче позначки 6000 доларів, швидше за все, вже пройшов локальний мінімум і в перспективі криптовалюту чекає зростання – якщо не повторяться великі продажі криптовалюти і не буде ринкових маніпуляцій.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в українській столиці, на бульварі Тараса Шевченка планують встановити пам'ятник авторові першої криптовалюти і технології блокчейн Сатоши Накамото. Реалізацію амбітного проекту на себе взяла українська компанія в області VR/AR і робототехніки Raccoon.World. Спочатку макет пам'ятника вони реалізують у віртуальному варіанті і, його можна буде побачити з допомогою спеціального мобільного додатку.