Нацбанк змінив вартість іноземної валюти, гривня почала тиждень з падіння. Курс долара та євровалюти знову підскочили вгору по відношення до гривні.

На вівторок, 27 березня, НБУ встановив такий офіційний курс валют:

Курс долара змінився в ціні: сьогодні він склав 26 гривень 30 копійок, це на 3 коп. дорожче, ніж в понеділок.

Що стосується євро, то за один євро за курсом НБУ доведеться віддати 32 гривень 65 коп., Це на 12 коп. дорожче, ніж вчора. На сьогоднішній день вартість євро і долара змінилася.

Популярні новини зараз

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

У той же час, курс долара на міжбанку в продажу 26 березня 2018 року підвищився на 4 копійки до 26,32 грн/дол, курс в покупці підвищився на 3,5 копійки до 26,32 грн/дол.

Курс євро в продажу підвищився на 32 копійки - до 32,74 грн/євро.

Нагадаємо, Національний банк України з 1 липня 2018 року припиняє додатковий випуск у готівковий обіг монет дрібних номіналів – 1, 2, 5 та 25 копійок. Відтак саме з 1 липня запрацює правило заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою.

В Україні з'являться нові гроші

Як повідомляв портал "Знай.ua", НБУ виводить з обігу паперові дрібні купюри. Так, тепер 1,2,5 та 10 гривень замінять монетами, зразки яких вже представили громадянам.

Відповідно до політики оптимізації готівкового обігу в нашій країні, монети не одразу замінять паперові гроші. Українці перший час зможуть користуватися як монетами, так і купюрами.

Вводити в обіг нові монети будуть поетапно: перший етап – 27 квітня 2018 року українці отримають змогу розраховуватись монетами номінальною вартістю 1 та 2 гривні;

Другий етап відбудеться пізніше, монети номінальною вартістю 5 і 10 гривні з'являться у гаманцях громадян у 2019-2020 роках.