У четвер, 29 березня, Національний банк України (НБУ) порівняно з попередніми банківськими днями послабив курс гривні на 26,40 гривень по відношенню до долара. Так долар подорожчав на десять копійок, в порівнянні з вівторком,27 березня. Про це свідчать дані на офіційному сайті регулятора.

Дивіться курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

2640.5249 гривні за 100 доларів;

3273.7228 гривні за 100 євро;

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

4.5874 гривні за 10 рублів.

Так, порівняно з вівторком, 27 березня, долар за даними НБУ зріс в ціні на 10 копійок. При цьому курс євро подорожчав на 22 копійки, а рубль подешевшав ще на 2 копійки.

Нагадаємо, що якщо український уряд припинить повноцінно співпрацювати з Міжнародним валютним фондом, гривня має всі шанси девальвувати до 30 за долар, тим самим знову відправивши його за психологічну позначку. В такому випадку цілком ймовірно знову побачити середньорічний курс в 29 гривень за долар. Так вважає глава аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій.

Крім того, без підтримки МФВ призупиниться макрофінансова допомога від Євросоюзу, співпраця з Світовим банком, деякі програми Європейського банку з реконструкції та розвитку, заявив аналітик.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що на цей тиждень у фінансистів різні очікування. Хоча всі розраховують на невелике збільшення валютних продажів, проте дають різні курсові прогнози.

"Курсові тренди будуть визначатися високою активністю учасників ринку у зв'язку із закінченням фінансового місяця і кварталу, періодом відшкодувань ПДВ, ступенем активності регулятора щодо корекції курсових коливань і настроями готівкового ринку, які можуть активізувати спекулятивну складову", — сказав директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний.

Також він додав, що до кінця березня чекає коливань в рамках 26,0-26,30 грн/долар.

У свою чергу начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гріненко розраховує на старт міжбанку 26 березня в рамках 26,25-26,35 грн/$, і на торгівлю протягом тижня в діапазоні 26,30-26,40 грн/$.