Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс іноземної валюти на четвер, 12 липня. Так, українську валюту зміцнили до 26,22 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

2622.7255 гривні за 100 доларів;

3077.7684 гривні за 100 євро (-9,3809);

4.2235 гривні за 10 рублів (-0,0086).

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Таким чином, курс долара, в порівнянні з показниками у середу, 11 липня, виріс у ціні на 2 копійки. Крім того, євро подорожчав на 8 копійок. Вартість 10 російських рублів збільшилася на 3 копійки.

Нагадаємо, що Європейський Союз змінює правила ввезення та вивезення валюти. І тепер ці правила будуть більш жорсткими. Згідно з інформацією Комітету постійних представників країн Європейського Союзу, до регламенту внесли зміни, які стосуються обов'язкового декларування готівки на суму від 10 000 євро. До готівкових, згідно з новими поправками, прирівняні тепер дорогоцінні прикраси, зливки і передоплачені платіжні картки, не прив'язані до рахунків у європейських банках.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що новий тиждень не сильно порадує українців, очікується, що національна валюта України ослабне по відношенню до американського долара. Відомий фінансовий аналітик Вадим Іосуб заявив, що причиною такого прогнозу стала дуже слабка активність експортерів – продавців валюти.

Крім того, Нацбанк розробив стратегію на випадок неотримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду і падіння світових цін на метал. Всього в НБУ підготували документ з трьома сценаріями: базовий (буде все добре з кредитом МВФ і експортними цінами), без траншів МВФ, а також без траншів МВФ плюс падіння цін на метали.

"За базовим сценарієм, долар буде коштувати 28,5 грн в кінці 2018-го і 28,7 грн в кінці 2019-го. Без траншів МВФ курси на ці дати за оцінкою НБУ складуть 31,8 грн і 33,7 грн. А якщо до цього додати падіння цін на метал, то долар у кінці поточного і наступного року буде коштувати 40,8 грн і 39,4 грн відповідно", - пояснив Іосуб.