У вівторок, 26 червня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс. Так, українську валюту зміцнили до 26,17 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

– 100 доларів США – 2617.3625 гривні;

– 100 євро – 3062.3141 гривні;

– 10 російських рублів – 4.1579 гривні.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Таким чином, курс долара, в порівнянні з показниками у понеділок, 25 червня, трохи впав у ціні на 6 копійок. Крім того, євро виріс в ціні на 6 копійок. Вартість 10 російських рублів збільшилася на 1 копійку.

Нагадаємо, що за прогнозами аналітиків, вартість долара в Україні в найближчі кілька місяців може знизитися до 25 гривень. Якщо в Україну іноземна валюта буде активно заходити, то курс гривні має всі шанси значно збільшитися. Про це в ефірі українського каналу заявив економіст Олег Устенко.

"Якщо ми кажемо про зміцнення гривні, то до кінця року для цього повинно зайти ще близько 7 млрд дол. Якщо вірити в цю цифру, то тоді ми повинні повірити в два джерела, з яких ця валюта буде входити в країну. Вона може зайти або через нашу активну співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями. Або вона повинна зайти до нас в країну на тлі різко збільшених прямих іноземних інвестицій. Наприклад, вони дійдуть до рівня історичних максимумів у новітній економічній історії. Тоді треба повірити і в те, що у нас активно йдуть реформи. Якщо на кожен із цих питань відповідати ствердно, то тоді можна сміливо вірити, що гривня буде зміцнюватися", - зазначив фінансист Олег Устенко.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що експерт назвав кілька позитивних причин, які сприяли зміцненню курсу гривні, і вона стала лідером в списку валют. Про це розповів відомий фінансовий аналітик Віталій Шапран. Так, він прокоментував новину про те, що українська валюта очолила список валют, які найбільш зміцнилися відносно долара за останній час.